Зростаймо з книгою

306

23 березня, у приміщенні ГО «Майбутнє без меж» відбувся квест у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання на тему «Роль читання в отриманні знань».

Захід проводився для учнів 3 класу СЗШ №10 (класний керівник Л. Станкевич) з метою підвищення інтересу дітей до читання та патріотичного виховання. Організатором заходу виступила районна бібліотека на чолі з її керівником Юлією Похіловою у співпраці з ГО «Майбутнє без меж».

Бібліотекарі запропонували школярам поринути у мандрівний світ цікавого квесту. На початку учні розділилися на 4 команди: «Муркотики», «Бурундучки», «Веселі кошенята» і «Термінатор». Діти презентували свої девізи, а потім відвідали станції, де на них чекали ігрові завдання, які допомогли виявити творчій підхід і уміння працювати у команді та продемонстрували знання школярів з української літератури.

Аналізуючи хід квесту, журі стало зрозуміло, що діти найбільше полюбляють письменника усіх часів Всеволода Нестайка.

Дітям сподобалося складати казкові пазли, завершувати речення з прислів’ями, визначати ознаку приказок, виявляти знання щодо авторських казок, надавати визначення моральним цінностям. Як одним з варіантів завершення прислів’я «Моя хата скраю…» бібліотекар РБ Анна Курусь доповнила автентичним продовженням «першим ворога зустрічаю», адже саме так говорили ще козаки. Адже люди, які обирали своє помешкання на кордоні поселення завжди в разі необхідності були готовими першими стати на захист своєї землі.

Світловодська районна бібліотека.

Поширити
"Вісті Світловодщини"