Зростаємо разом із книгою.

Всеукраїнський Тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу, хто любить читати. Свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів, веселих пригод і літературних відкриттів та героями книг.
Щорічно Григорівська бібліотека гостино відкриває двері дітворі і наповнюється приємними турботами, які пов’язані з проведенням традиційного свята.
Девізом свята дитячого читання стали такі слово: «Ми мріємо, щоб книга в пошані була, хай книги читає завжди дітвора.»
Відкрили Тиждень дитячого читання заходами для наймолодших читачів бібліотеки – учнів 1-2 класів –гра-подорож «Дитина і цікава казка, несе до нас тепло і ласку». Діти із задоволенням пригадували казки, знайомих героїв, відгадували загадки. Завітали до дітей і казкові герої: листоноша Пєчкін (Ілля Соколов), Попелюшка (Ірина Кулинич) та Дюймовочка (Діана Косячко).
Візитною карткою бібліотеки наступного дня стали книжкові виставки, присвячені письменникам та книгам-ювілярам 2017 року. Активні читачі 6 класу із великим задоволенням переглянули віртуальний дайджест «Ювілейний зорепад», присвячений письменникам та книгам ювілярам.
Літературну гру «Приходьте, книгам сумно без Вас!» провели для читачів 3 класів.
Не менш захоплююче пройшла презентація виставки «Усе минає – тільки книга вічна». Відвідувачі презентації поринули в дивовижні мандрівки, знайомилися з неосяжним всесвітом цікавих, мудрих книг. Книги не лише розважають, але і допомагають у складних життєвих ситуаціях, підтримують, коли важко, стають вірними друзями, які не зрадять. Ці банальні на перший погляд істини слід донести до читачів, для яких читання, у багатьох випадках, є розвагою.
Тому в останній день Тижня провели вікторину «Уважні та начитані». Всі учасники конкурсів були активними та показали високі результати. Найактивнішими учасниками Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги визнали Олю Боклажук (6 кл.), Іру Кулинич (6 кл.), Діану Косячко (6 кл.), Софію Найдьонову (3кл.), Кирила Проскурякова (3кл.) та Івана Ярмолаєва (3кл.)

Марина Куліш, завідуюча Григорівською бібліотекою.

Поширити
"Вісті Світловодщини"