Звернення до громадян щодо ускладнення погодних умов

184

За даними Укргідрометцентру очікуються складні погодні умови:

28 лютого на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с, сильний сніг, хуртовини.

1 березня пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, сильний, місцями дуже сильний сніг, сильні хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця.

Олександр Сіденко (начальник 17 ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області): шановні громадяни, ще раз звертаюсь до вас утриматися від поїздок на великі відстані автобусами та власним транспортом. Наступний потужний південний циклон, який ще більше впливатиме на наш регіон, варто очікувати вже ввечері 28 лютого. Прогнозується сніг, місцями сильний, хуртовини у супроводі сильного вітру 15-20 м/с. Варто готуватися до снігових заметів та ожеледиці на дорогах і тротуарах. Негода вируватиме в нашому регіоні 2-3 дні та може призвести до суттєвого ускладнення руху транспорту, порушення зв’язку та енергопостачання населених пунктів, ускладнень роботи комунальних служб.

Водії, під час руху неухильно дотримуйтеся вимог Правил дорожнього руху. Не забувайте про паски безпеки, дотримуйтесь безпечної швидкості та дистанції, через ожеледицю значно ускладнюється процес керування автомобілем (зокрема збільшується гальмівний шлях), звертайте увагу на пішоходів, які можуть падати, переходячи дорогу. Дотримуйтесь правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки). Не ризикуйте своїм життям, виїжджаючи на зимову дорогу в непідготовленому автомобілі.

Звертаюсь до батьків, з проханням контролювати ситуацію та у разі необхідності обмежити перебування дітлахів на вулиці, слідкувати за якістю підбору одягу, аби уникнути переохолодження.

Тому в котрий раз наголошую: Будьте пильними при ускладненні погодних умов, пам’ятайте про власну безпеку та безпеку тих, хто вас оточує.

Поширити
"Вісті Світловодщини"