Звернення начальника 17 ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області до батьків

672

Трагічний випадок стався 10 березня п.р. на території приватного домоволодіння в с. Верблюжка Новгородківського району Кіровоградської області, де під час гасіння пожежі в житловому будинку з пічним опаленням було виявлено тіла трьох загиблих дітей 2017, 2015 та 2014 р.н. Як з’ясувалось, мати пішла з дому та залишила дітей без нагляду. Наразі причини пожежі та смерті дітей встановлюють фахівці.

Шановні мами і тата, опікуни та піклувальники!  Не залишайте дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час. Біда зазвичай трапляється тоді, коли діти залишаються напризволяще там, де на кожному кроці на них чекає небезпека.

Озброїти дітей необхідними знаннями, потрібними для подальшої безпечної життєдіяльності є важливим завданням для кожного з нас, дорослих. Коли дитина бачить, що батьки завжди вимикають все газове та електричне обладнання, виходячи з будинку, своєчасно ремонтують пошкоджені електророзетки, вимикачі та інші електроприлади, слідкують за тим, щоб балкони та сходові клітини в під’їзді не були захаращені, паркують свій автомобіль таким чином, щоб він не стояв на пожежному гідранті та не перешкоджав проїзду іншим автомобілям, у тому числі й спеціальному транспорту служб швидкого реагування, у неї змалечку формуються корисні звички. Використовуйте будь-яку нагоду, щоб розповісти про загрози, які приховують в собі звичні речі нашого побуту – газ, електричний струм, вогонь, вода. Школярів поступово привчайте до користування побутовими приладами із суворим дотриманням вимог експлуатації та безпеки.

Шановні батьки! Будьте прикладом дітям. Пам’ятайте, що Ваші слова про дотримання правил безпеки нічого не варті, коли Ви самі ними щоденно нехтуєте. Бажаю Вам мудрості, сили і наснаги у справі виховання та навчання Ваших дітей. Пишатися успіхами своїх дітей, а головне – завжди бачити їх неушкодженими, здоровими й усміхненими.

Олександр Сіденко, начальник 17 ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області

Поширити
"Вісті Світловодщини"