Звіт депутата районної ради Скопича Сергія Анатолійовича

396

Сергій Скопич – голова фракції ВО «Батьківщина», секретар постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, приватизації, підприємництва та регуляторної політики.

Депутатом Світловодської районної ради став здобувши перемогу на виборчому окрузі №8, що в селі Григорівка. Нині закріплений за Григорівською сільською радою.

Для оптимальної реалізації своєї депутатської діяльності маю двох помічників-консультантів, які є жителями Григорівки, отримали вищу педагогічну освіту та працюють у місцевій школі. Це Микола Якимець та Руслан Ткаченко – молоді перспективні люди, які мають активну життєву та громадянську позицію та їм не байдужа доля громади.

Беру активну участь у святкових заходах, які проходять на території закріпленої за мною сільської ради та району (День Перемоги, День Світловодського району, День Незалежності, День села Григорівка і т.д.).

За час перебування у статусі депутата районної ради налагоджено тісну співпрацю з переважною більшістю депутатського корпусу, керівництвом району.

Важливим фактором також є взаєморозуміння із сільським головою та депутатським корпусом Григорівської сільської ради. Здійснюю спільне консультування з приводу проблем та функціонування освітніх закладів на території сільської ради та району, необхідності їх реформування та оптимального функціонування. Наразі триває робота з приведення вже існуючої проектно-кошторисної документації для ремонту даху Григорівської ЗШ І-ІІІ ст. у відповідність до чинних норм у сфері будівельного законодавства для подальшого фінансування ремонту.

Оскільки я сам є активним учасником та співорганізатором спортивно-масової роботи та роботи з молоддю на селі, постійно координую участь григорівської молоді в районних та обласних заходах. Вважаю громаду Григорівської сільської ради однією з найбільш спортивно активних у районі. Приділяю багато уваги аспектам формування здорового способу життя у молоді та намагаюся сприяти якісному проведенню дозвілля, тому разом з іншими депутатами районної ради, займаюся питанням виготовлення проекту для ремонту спортивної зали Григорівської школи та для встановлення поля зі штучним покриттям для міні-футболу в межах спортивного майданчика школи. Для розвитку силових видів спорту співпрацюємо із сільською радою для розміщення комплексу тренажерного обладнання.

У 2017 році став одним з ініціаторів поліпшення вуличного освітлення на території закріпленої за мною сільської ради.

За минулий рік вдалося допомогти з придбанням ліків трьом особам, які звернулися до мене з відповідним проханням.

З двадцяти восьми сесій районної ради пропустив лише три з поважних причин.
В подальшому планую сприяти благоустрою футбольного поля с. Григорівки (полив, використання газонокосарок і т.д.) та розміщенні там ряду інших спортивних майданчиків, а також сприяти виділенню коштів з різних бюджетів на ремонт дороги від с. Глинськ до с. Микільське та на ремонт житлових приміщень для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, налагодити моніторинг роздрібних цін в торгових точках з метою недопущення їх немотивованого завищення, кількісно та якісно оптимізувати культурно-масові та спортивні заходи.

Маю сторінку в мережі Facebook та власний блог http://skopych.blogspot.com/, де на вкладці «Депутатська діяльність» можна дізнатися більше про мою роботу.
Хочу висловити велику подяку керівництву району, голові та депутатам Григорівської сільської ради, підприємцям та сільгоспвиробникам, активним жителям громади за розуміння та співпрацю!

Поширити
"Вісті Світловодщини"