Звіт депутата районної ради Юрія Магдія

320

Згідно із Законами України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про місцеве самоврядування в Україні», як депутат Світловодської районної ради від Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина», хочу прозвітувати про свою депутатську роботу протягом 2017 року.

 

Депутат районної ради, перш за все, представник територіальної громади, який повинен брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування, робити все можливе, аби покращити життя земляків. Тому моя депутатська діяльність була насиченою та охоплювала різні напрямки діяльності, спрямовувалася на захист інтересів громади Світловодщини, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень.

Обов’язок депутата – відвідувати пленарні засідання, брати в них активну участь, що я добросовісно виконував. Протягом звітного періоду взяв участь у всіх десяти сесіях районної ради, максимально брав участь у роботі всіх постійних комісій, хоча обраний до комісії з питань промисловості, транспорту, будівництва, зв’язку, енергозабезпечення, торгівлі, побуту, комунальної власності та розвитку населених пунктів.

До розгляду кожного питання порядку денного сесій районної ради ставлюся виважено, шукаю можливості, щоб розв’язати проблемні питання територіальної громади. Відповідально ставлюся і до ухвалення кожного рішення. Моя депутатська діяльність спрямована на вирішення існуючих проблем мешканців нашого району та покращення якості життя населення, тому я систематично беру участь у проведенні районних заходів, у відзначенні професійних свят. Окрім цього у зимовий період за допомогою своєї техніки допомагаю сільській раді розчищати дороги Золотарівки від снігу; на День знань та новорічні свята забезпечую дітей солодощами; для організації дитячого дозвілля відремонтував приміщення для проведення майстер-класів з гончарства; брав участь у схваленні рішень щодо ремонту приміщень Микільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, придбання обладнання для загальноосвітньої школи за рахунок співфінансування з місцевих бюджетів та фонду соціально-економічного розвитку, що стало можливим завдяки співпраці із сільським головою Щукіним Володимиром Климовичем, головою Світловодської районної державної адміністрації Твердовсь­ким Сергієм Сергійовичем і, звісно, із народним депутатом України Довгим Олесем Стані­славовичем та його командою; голосував за рішення щодо покращення соціального захисту учасників АТО, пільгового перевезення вчителів та медиків віком до 35 років до робочих місць в село, сприяння правоохоронним органам, започаткування районних премій, програму ремонту і утримання автомобільних доріг та інші соціально орієнтовані рішення.

Я переконаний, що найбільша цінність нашої держави – це люди, а тому своїм завданням, як депутата районної ради, вважаю всебічно сприяти вирішенню їхніх життєвих проблем. Тож і кошти свого депутатського фонду спрямовував на допомогу тим, хто найбільше того потребував та звернувся про допомогу із відповідними заявами.
Загалом, підводячи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що моя діяльність була насиченою та охоплювала різні напрямки життя виборців. У 2018 році я буду домагатися вирішення питання ремонту дороги між селами Микільське та Золотарівка, сприятиму забезпеченню належного доступу жителів до дошкільної освіти.

Дякую кожному, хто допомагав, вірив, підтримував, критикував, або просто був поруч. Головне – не боятися брати на себе відповідальність і впевнено рухатися вперед, допомагати людям і розвивати село, яке вважають колискою української нації. Я – реаліст, тож переконаний: держава одна не в змозі дійти до проблем кожного села, кожної вулиці чи двору, тому лише спільна робота, коли ми будемо діяти злагоджено, без сварок, допоможе нам подолати ті труднощі, які сьогодні є в Україні, що додатково ускладнюються війною на Сході.

Виконана робота – лише частина від задуманого. Але я знаю, що чітка мета, впевненість, щире бажання і сумлінна праця неодмінно приведуть нас до поставленої мети.

Поширити
"Вісті Світловодщини"