Звіт перед громадою депутата районної ради VII скликання від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Медяника Олега Григоровича з листопада 2016 по травень 2017 року

482
Олег Григорович Медяник
Олег Григорович Медяник

За звітний період відбулось 7 пленарних засідань ради, одне з яких позачергове. Я займаю активну життєву позицію, співпрацюю з органами влади, депутатським корпусом, є членом громадської ради з питань розвитку туризму та членом Постійної комісії з питань законності і правопорядку, діяльності ради, депутатської етики, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї і молоді, соціального захисту та засобів масової інформації, підтримую всі конструктивні проекти винесених на обговорення рішень.

Найважливішими питаннями в житті району, які потребують сьогодні особливої уваги, на мій погляд, є об’єднання громад та створення опорних шкіл. Моя громадська приймальня працює за адресою: село Подорожнє, вул. Яблунева, буд. 2/1. Гаряча лінія: 098-742-74-90.

За період з листопада 2016 року по травень 2017 року до громадської приймальні звернулось 247 громадян, отримано 136 звернень, надано 45 консультації, проведено 90 зустрічей.

Звернення Озерської громади. Основні питання – земельні відносини. За цими запитам надані роз’яснення та допомога в оформленні земельних ділянок. Були також звернення щодо отримання матеріальної допомоги. За результатами їх розгляду учням Озерського НВК було надано подарунки до свят Нового року, Різдва Христового, також спортивний інвентар для занять фізичною культурою на свято останнього дзвоника.

Звернення Великоскельовської громади. За зверненнями громадян було надано подарунки учасникам конкурсу, присвяченому 8 березня у с. Велика Скельова, придбано квіти, які висадили біля меморіалу «Воїнам-визволителям». Крім того, на звернення громадян було вжито заходи щодо налагодження роботи електрозв’язку у селі.

Звернення Подорожненської громади. За результатами розгляду звернень було надано подарунки школярам та діткам, які відвідують дитячий садок. Крім того, надавалася допомога для проведення культурно-масових заходів, які проходили у Подорожньому, надано допомогу у підвезенні піску на кладовища села Подорожнє. Надано допомогу для проведення толоки у селі Подорожнє, в рамках якої розчищено парк за сільською радою від чагарників; надано транспорт для вивезення сміття, розчищено та побілено дерева на вулиці Яблуневій. Було надано подарунки ветеранам Другої світової війни з нагоди святкування річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Згідно зі зверненнями, окремі мешканці села отримали матеріальну допомогу на лікування.

Участь у культурно-масових заходах. Виступаю спонсором проведення багатьох культурно-масових заходів відділу культури і туризму РДА. Традиційно виступаю генеральним спонсором конкурсу краси «Міс Світловодщини», який щорічно проводиться у Світловодському районному Будинку культури напередодні 8 Березня. Крім того, було надано допомогу організаторам та учасникам у підготовці та участі у обласному конкурсі краси. Виступав спонсором проведення презентації роману Братів Капранових «Забудь-річка», яка проводилась у Світловодському районному Будинку культури.
Допомога українській армії. Постійно надаю продукцію ТМ «СВІТ СИР» волонтерській ГО «ІВОЛГА» для передачі її нашим землякам, воїнам АТО.

Крім того неодноразово надавав матеріальну допомога на лікування громадянам, згідно із заявами. Надавав спонсорську допомогу у проведенні чемпіонату Європи з хортингу, фінансову допомогу учасникам змагань з пауерліфтінгу. В період негоди, взимку, проводилося розчищення доріг у Подорожньому та дороги до Нагірного.

Я розумію всю відповідальність перед людьми, які мене обирали, тому завжди готовий до діалогу та співпраці.

Олег Медяник.

Поширити
"Вісті Світловодщини"