Звіт перед громадою депутата Світловодської районної ради 7-го скликання від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Медяника Олега Григоровича за 2017 р.

275

Олег Медяник

– Я займаю активну життєву позицію, співпрацюю з ор­ганами влади, депутатським корпусом, являюсь членом громадської ради з питань розвитку туризму, я є членом Постійної комісії з питань законності і правопорядку, діяльності ради, депутатської етики, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї і молоді, соціального захисту та засобів масової інформації, підтримую всі конструктивні проекти винесених на обговорення рішень, найважливішими питаннями в житті району, які потребують сьогодні особливої уваги, на мій погляд, є – об’єднання громад та створення опорних шкіл. Актуальними також є питання щодо медичної та пенсійної реформи.

Моя громадська приймальня працює за адресою: село Подорожнє, вул. Яблунева, буд. 2/1.
Гаряча лінія: 098-742-74-90

За 2017 рік роботи до громадської приймальні звернулось 456 громадян, отримано 326 звернень, надано 96 консультації, проведено 115 зустрічей. За звітний період було проведено 12 виїзних прийомів в приміщенні РДА та селі Озера.

ЗВЕРНЕННЯ ОЗЕРСЬКОЇ ГРОМАДИ

Основні питання: земельні відносини – по цим запитам надані роз’яснення та допомога в оформленні земельних ділянок. Були також звернення, щодо отримання матеріальної допомоги. За результатами їх розгляду учням Озерського НВК було надано подарунки до свят Нового року, Різдва Христового, також спортивний інвентар для занять фізичною культурою на свято останнього дзвоника. Крім того, було встановлено уклінні хрести при в’їзді в село зі сторони Миронівки, та зі сторони Олексіївки. До дня села було надано матеріальну допомогу для придбання світломузичної установки для сільського клубу, на свято першого дзвоника було придбано лампи зовнішнього освітлення з датчиками руху для Озерського НВК. Також, було надано ремкомплект для утеплення вікон школи. Також, надавалась матеріальна допомога на лікування мешканцям села згідно заяв.

ЗВЕРНЕННЯ ВЕЛИКОСКЕЛЬОВСЬКОЇ ГРОМАДИ

За зверненнями громадян було надано наступну допомогу: Надано подарунки учасникам конкурсу присвяченому 8 березня с. Велика Скельова, придбано квіти для висадження біля меморіалу «Воїнам визволителям». Крім того, на звернення громадян було вжито заходи, щодо налагодження роботи електрозв’язку в селі. Для творчого колективу Великоскельовського Будинку культури були придбані концертні костюми.

ЗВЕРНЕННЯ ПОДОРОЖНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ

За результатами розгляду звернень було надано подарунки школярам та діткам, які відвідують дитячий садок. Крім того, надавалась допомога для проведення культурно-масових заходів, які проводяться в селі Подорожнє. На звернення сільського голови сприяв підвезенню піску на кладовища Подорожнього. Також, було надано допомогу для проведення толоки в селі Подорожнє, в рамках якої було розчищено парк за сільською радою від чагарників, надано транспорт для вивезення сміття, розчищено та побілено дерева на вулиці Яблуневій. Додатково надавалась допомога для проведення толоки – заправка дизельним паливом транспорту, який вивозив гілки та сміття з території села. Крім того, було надано подарунки Ветеранам Великої Вітчизняної Війни з нагоди святкування річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. На звернення матері загиблого воїна АТО Михайла Плюща було облаштовано під’їзд до його могили. Було надано матеріальну допомогу на лікування мешканцям села, згідно заяв та звернень. До свята останнього дзвоника було придбано інвентар для занять спортом, а саме м’ячі футбольні та волейбольні та набори для тенісу. В літній період часу проводився покіс узбіч села Подорожнє та в напрямку села Нагірне, а також шкільного стадіону. З нагоди свята – 1 вересня були надані подарунки Подорожненському НВК – Wi-Fi роутер, для забезпечення роботи Інтернету, набір копіювального паперу (5 упаковок) та сертифікат на заправку картриджу для шкільного принтеру. Крім того, були надані подарунки дітям НВК з нагоди зимових свят.

УЧАСТЬ У КУЛЬТУРНО-МАСОВИХ ЗАХОДАХ

Виступаю спонсором проведення багатьох культурно-масових заходів районного відділу культури. Традиційно виступаю генеральним спонсором конкурсу краси «Міс – Світловодщини», який щорічно проводиться у Світловодському районному Будинку культури напередодні 8 березня. Крім того, було надано допомогу організаторам та учасникам у підготовці та участі у обласного конкурсу краси.

Виступав спонсором проведення презентації роману Братів Капранових «Забудь річка», яка проводилась у Світловодському РБК. З нагоди святкування Дня молоді було надано спонсорську допомогу організаторам святкових заходів. Надавалась матеріальна допомога у проведенні туристичного фестивалю та святкування річниці заснування Світловодського району. Крім того, було надано спонсорську допомогу організаторам заходу присвяченому святкуванню Дня студента. Надано подарунки учасникам дійства «Святий Миколай до нас завітай» присвячених Дню Святого Миколая, які проводились в зеленій садибі «Зимівник Павлюка», що в селі Павлівка.

ДОПОМОГА УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ

Постійно надається продукція ТМ «СВІТ СИР» волонтерській ГО «ІВОЛГА», ГО «ПЕРЕВАЛ» для передачі її нашим землякам, воїнам АТО.

Неодноразово надавалась матеріальна допомога на лікування громадянам, згідно заяв, надано спонсорську допомогу в проведенні чемпіонату Європи з хортингу та інших різних змагань, надано спонсорську допомогу учасникам змагань з пауерліфтингу надавалась допомога спортивному клубу «ЛЕГІОН» – в придбанні спортивного знаряддя для занять спортом, матів, спорядження для боксу. Крім того, було надано спонсорську допомогу для проведення змагань та придбання подарунків для учасників; надавалась спонсорська допомога для проведення змагань з боксу; надавалась допомога в організації та проведенні змагань з автокросу та крос-кантрі; в період негоди, взимку, надавалась допомога по розчищенню доріг в селі Подорожньому та дороги до села Нагірне; з нагоди святкування 401 річниці з дня заснування села Нагірне, було надано матеріальну допомогу для придбання подарунків та продукцію ТМ «СВІТ СИР» до святкового столу громаді села.

Я РОЗУМІЮ ВСЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ, ЯКІ МЕНЕ ОБИРАЛИ, ТОМУ ЗАВЖДИ ГОТОВИЙ ДО ДІАЛОГУ ТА СПІВПРАЦІ.

Поширити
"Вісті Світловодщини"