Звіт по роботі громадських приймалень народного депутата Олеся Довгого за перший квартал 2017 року

За перший квартал 2017 року громадські приймальні народного депутата Олеся Довгого, які працюють на 102 виборчому окрузі, отримали 357 звернень від громадян. Звернення надходять як письмові, так і усні, деякі з них вдається вирішити під час особистого спілкування із заявником, шляхом надання відповідних консультацій та роз’яснень.
За останні два роки роботи громадських приймалень люди відчули, що їхні прохання та пропозиції депутату завжди мають зворотній зв’язок. По гострих та актуальних питаннях, порушених у зверненнях від мешканців округу за 1 квартал 2017, направлено: 7 депутатських запитів, 206 депутатських звернень до Кабінету Міністрів, міністерств, органів державної влади, відомств та організацій. Було надано відповіді на 203 звернення, тобто, результат сягає майже ста відсотків. Питання, які неможливо вирішити одразу, залишаються на довгостроковому контролі до повного виконання.
За весь період роботи громадських приймалень, надійшло і отримало належну реакцію майже 12 тис. звернень. Окрім діалогу з органами державної влади, міні­стерствами та відомствами Олесь Довгий спрямовує зусилля на залучення додаткових коштів на соціально значущі об’єкти із Державного бюджету. Лише минулого року вдалось направити майже 40 мільйонів гривень до районних бюджетів округу.
Громадські приймальні народного депутата України Довгого Олеся Станіславовича працюють за такими адресами:

1) м. Світловодськ, вул. Героїв України, 21. Години роботи – у будні з 9.00 до 18.00. Прийом проводить керівник приймальні, помічник-консультант народного депутата Марина Саакян.
2) м. Знам’янка, вул. Привокзальна, 7. Години роботи – у будні з 9:00 до 18:00. При­йом проводить керівник приймальні, помічник-консультант народного депутата Андрій Іщенко.
3) смт. Олександрівка, вул. Незалежності України, 78 (приміщення районної державної адміністрації). Години роботи: вівторок, середа з 9:00 до 12:00. Прийом проводить помічник-консультант народного депутата Катерина Бондаренко.
4) смт. Новгородка, вул. Криворізька, 11 (приміщення районної державної адміністрації). Години роботи: вівторок, середа з 9:00 до 13:00. Прийом проводить помічник-консультант народного депутата Ніна Грязнова.
5) смт. Онуфріївка, вул. Центральна, 11 (приміщення районної державної адміністрації). Прийом громадян проводиться, за попереднім записом, помічником-консультантом народного депутата Мариною Саакян.

Записатися на прийом можна за багатоканальним телефоном: (097) 594-49-58.

Поширити
"Вісті Світловодщини"